Szafy przesuwne

Sortuj wg:

Szafy przesuwne pasują nie tylko do salonu. Z powodzeniem zamontujesz je także w sypialni, przedpokoju czy pokoju dziecka. Ich największą zaletą jest duża pojemność oraz oszczędność miejsca. Szafy przesuwne produkowane na konkretny wymiar bez trudu zagospodarują puste wnęki, problematyczne skosy czy wolne miejsce pod schodami. Drzwi, które nie otwierają się na zewnątrz tylko przesuwają się w bok, nie ingerują w przestrzeń. Zwiększeniem funkcjonalności mebla jest dodatkowe wyposażenie - szafy suwane z lustrem będą doskonałą opcją do sypialni.

Meble i szafy przesuwne w naszej ofercie

Oferujemy nowoczesne szafy przesuwne do salonu, które produkowane są na indywidualne zamówienie. Oznacza to, że bez trudu znajdziesz mebel o odpowiedniej szerokości, wysokości i głębokości. Przemyślane wyposażenie wnętrza pozwala na zachowanie porządku w szafie przesuwnej i wygodne rozłożenie odzieży. Gdy brakuje miejsca do przechowywania, wybierz dodatkowo pojemną komodę utrzymaną w takim samym stylu.

Naszym klientom proponujemy różne wersje mebli:

  • venge, sonoma, czekoladowe, truflowe, białe szafy przesuwne,
  • szafy przesuwne z lustrem lub dekoracyjnymi panelami,
  • wąskie lub szerokie szafy przesuwne (od 100 do 278 cm szerokości).

Ogromny wybór mebli sprawia, że znajdziesz u nas mebel idealny. Co to oznacza? Że bez trudu dopasujesz szafy przesuwne do charakteru swojego salonu, kolorystyki oraz indywidualnych potrzeb. Dotyczy to także wnętrza mebla, który możesz zaprojektować w uwzględnieniem dodatkowych drążków, półek czy szuflad.

Zakupy na raty

- już wkrótce -
więcej informacji u naszych konsultantów

social
 
 
 
Facebook