Szafy przesuwne

Sortuj wg:

 

Szafy przesuwne z lustrem 

 

Szafy przesuwne to doskonały pomysł zarówno do sypialni, jak i do przedpokoju, pokoju malucha czy nawet do salonu. Co tak naprawdę decyduje o ich ogromnej popularności? Fakt, iż prezentują się one niezwykle elegancko i gustownie, ale również należą do bardzo praktycznych i funkcjonalnych mebli, w których można zmieścić całą masę różnych rzeczy.

 

Szafy przesuwne jako doskonały przykład mebla idealnego

Szafy przesuwne można zakupić w bardzo różnych rozmiarach, a więc istnieje możliwość ich praktycznie idealnego dopasowania do posiadanej przestrzeni. Idealnie wypełniają one nieustawne wnęki dając szerokie pole do manewru dla gospodarza. Ponadto w szafie przesuwnej można schować nie tylko ubrania i buty, ale również dokumenty, nieużywane sprzęty sportowe (np. snowboard lub narty), jak również dziecięce zabawki, a także kuchenne zaprawy. Szafy przesuwne mogą również służyć za małe pomieszczenie gospodarcze lub spiżarnię.

Piękne wzory i kolory szaf do wyboru, które idealnie wpasują się w każdą przestrzeń

Szafy przesuwne dostępne są nie tylko w najróżniejszych rozmiarach, ale również w ogromnej palecie odcieni wzorów. Dzięki takim ogromnym możliwościom można w łatwy i szybki sposób idealnie dopasować stylistykę drzwi do danego pomieszczenia.

Zakupy na raty

- już wkrótce -
więcej informacji u naszych konsultantów

social
 
 
 
Facebook