Witryny

 

Witryny wiszące

Witryny do meble, które obecnie przeżywają swój wielki powrót i są one coraz popularniejsze wśród znacznej części klientów. 

 

Czym dokładnie są witryny?

Witryny to meble o konstrukcji skrzyniowej wyposażone w przeszklone fronty, szuflady oraz umieszczone wewnątrz półki. Niegdyś w każdym salonie znajdowała się witryna, w której umieszczone były piękne, srebrne sztućce oraz rodowa zastawa stołowa. Następnie witryny zostały na pewien okres czasu zapomniane, aby obecnie znowu powrócić do łask.

 

Nowoczesne witryny to wspaniałe meble do przechowywania

Obecne witryny do salonu nie przypominają za bardzo tych, które znamy z przeszłości, jednak ich funkcja za bardzo się nie zmieniła. Nadal stanowią one idealne meble do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów, a także idealnie chronią przed brudem i kurzem. W witrynie można ustawić swojej ulubione książki, kryształowe kieliszki lub ulubione bibeloty - jednym słowem wszystkie te przedmioty, które chcemy chronić, ale również pięknie prezentować światu zewnętrznemu. Witryny można kupić w bardzo wielu różnych stylach, odcieniach i wzorach, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach nowoczesnych, ale również tych bardziej tradycyjnych lub urządzonych w stylu minimalistycznym.

Zakupy na raty

- już wkrótce -
więcej informacji u naszych konsultantów

social
 
 
 
Facebook