Szafy przesuwne do sypialni

Sortuj wg:

Szafy przesuwne należą do bardzo funkcjonalnych i praktycznych mebli, które doskonale zdają egzamin w każdej sypialni. Są one wyjątkowo pojemne i pomieszczą wszystkie ubrania oraz dodatki. Dla wielu osób szafy przesuwne do sypialni to także miejsce do przechowywania pościeli, ręczników oraz innych przedmiotów codziennego użytku. Aby dodatkowo zwiększyć ich walory użytkowe warto zdecydować się na szafy suwane z lustrem, które umożliwią Ci przeglądanie się od stóp do głów.

Jeżeli zdecydujesz się na drzwi z płyty lub ozdobnych paneli możesz dodatkowo zaopatrzyć się w lustro do sypialni i powiesić je na wolnej ścianie. Aby zwiększyć ilość miejsca do przechowywania proponujemy komody z kolekcji "Leszek" utrzymane w takim samym stylu jak szafy.

Aranżacja przestrzeni w szafie

Szafy przesuwne, aby były naprawdę funkcjonalne i wykorzystywały praktycznie każdy centymetr przestrzeni, powinny zostać odpowiednio zaaranżowane.

Chodzi o to, aby przewidzieć:

  • osobną sekcję na ubrania wiszące typu długie płaszcze lub kurtki czy sukienki,
  • osobną sekcję na krótsze ubrania wiszące np. bluzki, koszule czy marynarki,
  • sekcję na powieszenie spodni czy spódnic.

Szafy przesuwne do sypialni muszą również posiadać większe i mniejsze szuflady, w których można umieścić buty, bieliznę czy skarpetki. Ponadto, zamawiając meble do sypialni można również zażyczyć sobie bardzo wąskich szuflad wyłożonych delikatną tkaniną na biżuterię, zegarki lub paski. Osobno można umieścić odpowiedni wieszak na szale i chusty, a także na męskie krawaty. Oczywiście w kolejnym skrzydle szerokiej szafy przesuwnej mogą znaleźć się półki na ulubione swetry, koszulki czy bluzy. Wszystko powinno zostać estetycznie zamknięte za pomocą ładnych drzwi, aby ubrania się nie kurzyły. 

Nawet jeżeli metraż Twojej sypialni nie pozwala na umieszczenie szerokiej szafy przesuwnej, możesz zdecydować się na kompaktowy rozmiar mebla. Część ubrań przeniesiesz wówczas do garderoby w przedpokoju lub mebli systemowych w salonie.

Zakupy na raty

- już wkrótce -
więcej informacji u naszych konsultantów

social
 
 
 
Facebook