Szafy przesuwne do przedpokoju

Sortuj wg:

Szafy przesuwne to wynalazek na miarę XXI wieku z uwagi na swoją ogromną funkcjonalność i praktyczność. Szafy przesuwne idealnie sprawdzą się w każdym domu lub mieszkaniu, nawet tym najmniejszym, ponieważ stanowią one estetyczne miejsce przeznaczone do przechowywania wielu różnych rzeczy. Duże szafy przesuwne najczęściej można spotkać nie tylko w sypialni czy garderobie, ale także w przedpokoju, gdzie stanowią idealne miejsce do chowania różnego rodzaju przedmiotów. Nie masz miejsca na szerokie szafy przesuwne ani obszerne garderoby do przedpokoju? Wersje kompaktowe poradzą sobie równie dobrze, jeśli rozbudujesz je o szafki na buty do przedpokoju, siedziska i wieszaki.

Dlaczego szafa przesuwna jest niezastąpiona w przedpokoju?

Szafa przesuwna powinna stanąć w każdym przedpokoju z uwagi na fakt, iż jest ona niezwykle pojemnym i funkcjonalnym meblem, do którego można włożyć wszystko. W takiej szafie można przechowywać:

  • odzież wierzchnią całej rodziny,
  • buty,
  • plecaki dziecięce,
  • sprzęt sportowy.

To w przedpokoju ubieramy się i szykujemy do wyjścia, a więc szafy przesuwne z lustrem do przedpokoju mają jak najbardziej rację bytu właśnie w tym miejscu. Ponadto jest to również bardzo estetyczny sposób na schowanie całego domowego "bałaganu". Ponadto, kiedy przyjdą do nas goście możemy do szafy schować ich odzież wierzchnią. Na podobnej zasadzie działają szafki na buty. Wąskie lub szerokie, w zależności od metrażu, zmieszczą obuwie gości oraz domowe kapcie na zmianę.

Szafy przesuwne mają jeszcze jedną, dodatkową cechę — estetycznie się prezentują i potrafią powiększyć mały hol, jeśli na ich drzwiach zostało umieszczone duże lustro. Szafy przesuwne z lustrem do przedpokoju to najczęstszy wybór naszych klientów.

Zakupy na raty

- już wkrótce -
więcej informacji u naszych konsultantów

social
 
 
 
Facebook