Szafy i regały

Sortuj wg:

 

Szafy i regały do salonu

Szafy i regały mogą pełnić wiele różnych funkcji, począwszy od przechowywania książek oraz ich ładnej i estetycznej prezencji, a na magazynowaniu dokumentów skończywszy.

 

Regały i szafy jako meble idealne do biura i gabinetu

Szafy i regały wykonane z bardzo wytrzymałych i odpornych na obciążenia materiałów idealnie sprawdzą się w każdym biurze lub gabinecie. Można na nich przechowywać firmowe dokumenty, segregatory z umowami lub inne przedmioty. Pracownice architektoniczne oraz nowoczesne biura bardzo chętnie wybierają regały wykonane ze stali lub metalu, ponieważ nie tylko są one bardzo wytrzymałe, ale również idealnie wpisują się w charakter nowoczesnego, industrialnego pomieszczenia.

 

Szafy i regały w domach prywatnych

Z kolei w domach oraz mieszkaniach znacznie ciekawiej prezentować się będą szafy i regały wykonane z drewna lub materiałów drewnopodobnych, ponieważ nie obciążą one za bardzo całej aranżacji, a wręcz dodadzą jej lekkości. Można również pokusić się o regały z witrynkami, które wprowadzą fantastyczny klimat do danego pomieszczenia oraz sprawią, że wszystkie umieszczone za szkłem przedmioty w postaci książek, kieliszków czy zastawy stołowej nie będą się za bardzo kurzyć. 

Zakupy na raty

- już wkrótce -
więcej informacji u naszych konsultantów

social
 
 
 
Facebook