Szafki na buty

  • Szafki na buty

 

Szafki na buty do przedpokoju

Ogromne ilości obuwia w przedpokoju to przykry widok zwłaszcza w przypadku, kiedy plączą się w nim buty całej rodziny. Trudniej jest znaleźć drugi but do pary, nie wspominając już o tym, że buty się w ten sposób niszczą, ponieważ łatwo na nie nadeptywać. Aby zapobiec takim problemom warto zaplanować w przedpokoju miejsce, w którym będzie mogła stanąć pojemna szafka na buty. Szafka na buty do przedpokoju nie tylko zaprowadzi ład i porządek we wnętrzu, ale również sprawi, że nie będzie problemu przed wyjściem z odszukaniem drugiego buta.

Szerokie lub wąskie szafki na buty - oferta

W odpowiedzi na różne możliwości aranżacyjne wnętrz prezentujemy szerokie lub wąskie szafki na buty. Mogą być one sprzedawane solo lub w komplecie z szafą przesuwną do przedpokoju.

Szafki na buty do przedpokoju można obecnie zakupić w bardzo wielu różnych wersjach w zależności od tego, jaką przestrzenią w przedpokoju dysponujemy i jaki jest styl wnętrza. Można się pokusić o zakup pojemnej, niskiej szafki, na której dodatkowo można położyć kilka poduszek i przerobić ją na mebel wielofunkcyjny z siedziskiem. Jeśli jednak przestrzeń jest niewielka wówczas można zakupić wysoką, jednak bardzo wąską szafkę, która idealnie wpasuje się w dostępną przestrzeń. Opcji jest naprawdę wiele - należy jednak jasno określić swoje wymagania i możliwości, a następnie poszukać fajnej szafki na buty. Ponadto warto również wziąć pod uwagę jej kolor oraz materiał, z którego została wykonana, aby stanowiła ona harmonijny ład z resztą pomieszczenia.

Zakupy na raty

- już wkrótce -
więcej informacji u naszych konsultantów

social
 
 
 
Facebook