Skrzynie na pościel

Sortuj wg:

 

Skrzynie na pościel

 

Skrzynie na pościel znane były jeszcze w dawnych czasach. Wówczas do wielkich, drewnianych, ozdobnych skrzyń chowano wielkie pierzyny i zamykano je, aby się brudziły. Skrzynie na pościel odeszły jakiś czas temu do lamusa, kiedy zaczęto produkować łóżka ze skrzyniami na pościel. Ta opcja stała się wówczas znacznie praktyczniejsza i bardziej funkcjonalna. Skrzynie na pościel wracają obecnie do łask, ponieważ stanowią one doskonałe meble ozdobne, które świetnie się prezentują w każdej sypialni.

 

Drewniane skrzynie na pościel

Klasyczne, dość pokaźne skrzynie z licznymi zdobieniami, żłobieniami czy malunkami idealnie wpiszą się w klimat sypialni, która urządzona została w stylu rustykalnym lub tradycyjnym. Ponadto pod kolor można również dobrać ramę łóżka i stoliki, aby całe pomieszczenie zyskało spójny charakter.

 

Nowoczesne skrzynie na pościel

Z kolei osoby, które preferują nowoczesny styl swoich wnętrz, powinny skusić się na ciekawe i niebanalne skrzynie na pościel, które mogą zostać wykonane z pikowanego materiału. Stanowią one wówczas piękną i niezwykle oryginalną ozdobę całego pomieszczenia, a także są one bardzo praktyczne, ponieważ pełnią również funkcję pufy, na której można usiąść i założyć skarpetki lub buty.

Zakupy na raty

- już wkrótce -
więcej informacji u naszych konsultantów

social
 
 
 
Facebook