Półki

 

Półki ścienne

 

Półki ścienne należą do najprostszych, a zarazem najlepszych sposobów na zdobycie dodatkowej przestrzeni do przechowywania. Dobrze rozplanowane na dużej ścianie i odpowiednio zamontowane same w sobie potrafią stanowić doskonały motyw dekoracyjny zwłaszcza w przypadku, kiedy poustawiamy na nich książki bazując na kolorze ich okładek. Całość będzie wówczas nie tylko bardzo efektowna, ale również zyska ład i harmonię, co jest niezwykle istotne dla wszystkich estetów.

 

Półki ścienne i ich rodzaje

Półki ścienne można zakupić zarówno w postaci pojedynczych desek, jak również całych zestawów gotowych do montażu lub nawet regałów. Wszystko zależy od tego, ile miejsca w mieszkaniu chcemy przeznaczyć na półki. Ponadto powinno się je wybierać zgodnie ze stylistyką pokoju, do którego powinny zostać one wstawione. 

 

Półki ścienne idealne również w kuchni

Dla tych, którym brakuje miejsca do przechowywania, jednak nie chcą wieszać kolejnych szafek, które optycznie obciążają całe pomieszczenie dobrym wyborem będą właśnie półki. Można na nich ustawić ulubione kubki do herbaty, miseczki lub kolorowe pojemniki, a także przedmioty codziennego użytku po to, aby zawsze były pod ręką i ładnie uzupełniamy aranżację całej kuchni.

Zakupy na raty

- już wkrótce -
więcej informacji u naszych konsultantów

social
 
 
 
Facebook