Lustra

  • Lustra
Sortuj wg:

 

Lustra do sypialni

 

Każda sypialnia pełni zazwyczaj również funkcję garderoby, dlatego w takim pomieszczeniu nie może zabraknąć dużego lustra, w którym bez problemu można się przejrzeć i ocenić, czy dana kreacja będzie odpowiednia na ten dzień i okazję.

 

Lustra do sypialni - podkreślą charakter każdego wnętrza

Nie jest tajemnicą, że lustra w bardzo prosty, a jednocześnie niestandardowy sposób potrafią powiększyć przestrzeń pomieszczenia i nadać mu zupełnie nowego wymiaru. Decydując się na lustro w sypialni powinniśmy określić jej styl i dobrać odpowiednie lustro. Wielkie lustro w złoconej ramie nie będzie pasować do minimalistycznej przestrzeni czy rustykalnego wnętrza. Dlatego przed zakupem lutra należy się dokładnie zastanowić, a także wybrać dla niego konkretne miejsce na ścianie i określić jego wielkość.

 

Oryginalne ramy nie do każdego wnętrza

Istnieje przesąd, że w sypialni nie powinno wisieć lustro, jednak obecnie projektanci nie boją się wieszać luster w sypialniach, a nawet nawet często z nich korzystają. Lustro pomaga uzyskać niepowtarzalny efekt małym nakładem pracy. Należy jednak umiejętnie dobrać ramę lustra w taki sposób, aby nie zakłócała ona spójności aranżacyjnej pokoju, a jedynie ładnie się w nią wpisywała idealnie ją uzupełniając.

Zakupy na raty

- już wkrótce -
więcej informacji u naszych konsultantów

social
 
 
 
Facebook