Lustra

Sortuj wg:

 

Lustra do przedpokoju

 

W przedpokoju nie powinno zabraknąć lustra. Poza oczywistymi względami jak poprawienie fryzury lub makijażu przed wyjściem do pracy czy zawiązanie szalika, lustro spełnia również inne, bardzo istotne funkcje. Przede wszystkim lustro świetnie doświetla przedpokój a także sprawia, że cała przestrzeń staje się bardziej przestronna i zwyczajnie większa. Jest to oczywiście złudzenie optyczne, które jednak doskonale działa na naszą podświadomość. 

Wybierając lustro warto zwrócić szczególną uwagę nie tylko na jego wielkość, ale przede wszystkim na jego ramę. Zbyt masywna i za bardzo obciążona licznymi zdobieniami rama powieszona w niewielkim przedpokoju może go zwyczajnie przytłoczyć. Ponadto warto również wiedzieć, że charakterystyczne ramy oraz kształty lustra potrafią w fantastyczny sposób podkreślić jego charakter oraz wystrój. 

Jeśli decydujemy się na lustro bez ramy warto zadbać o to, aby jego krawędzie zostały zeszlifowane w taki sposób, aby nie nie można się było o nie zahaczyć ani skaleczyć. Jest to bardzo istotne zwłaszcza w przypadku, kiedy mamy w domy małe dzieci. 

Piękne i niepowtarzalne lustra do przedpokoju powinny znaleźć się w każdym holu bez względu na to, jak dużą przestrzeń mamy do dyspozycji.

Zakupy na raty

- już wkrótce -
więcej informacji u naszych konsultantów

social
 
 
 
Facebook