Kanapy i wersalki

Sortuj wg:

 

Kanapy, Sofy i Wersalki

Komfortowe i wygodne meble tapicerowane do siedzenia i spania stanowią podstawę każdego pokoju dziennego, a także pomieszczenia dla gości. O czym powinniśmy pamiętać, wybierając kanapy i wersalki?

Kanapy rozkładane i wersalki muszą być wygodne, ponieważ to właśnie na nich mamy odpoczywać nie tylko w ciągu dnia, ale również w nocy. Przed zakupem konkretnego modelu należy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy wolę twarde powierzchnie do spania, czy jednak powinny one charakteryzować się znaczną miękkością? Do wyboru mamy kanapy i wersalki wypełnione sprężynami, jak również modele wypełnione pianką, które będą znacznie bardziej miękkie i będą się dopasowywać do kształtu naszego ciała. 

 

Sofy, kanapy i wersalki - rozmiar 

Obecnie na rynku można spotkać modele dwu oraz trzyosobowe, które znacznie różnią się pomiędzy sobą wielkością. Ponadto znajdziemy również modele rozkładane, na których bez większych problemów można przenocować gości lub samemu się przespać, jak również kanapy nierozkładane, idealne do salonu do przyjmowania gości. Wszystko oczywiście zależy od naszych indywidualnych preferencji i potrzeb. Kanapy i wersalki można zakupić w wielu różnych wzorach i kolorach i idealnie dopasować je odcieniem do aranżacji konkretnego pokoju.

Zakupy na raty

- już wkrótce -
więcej informacji u naszych konsultantów

social
 
 
 
Facebook