Hokery

 

Hokery nowoczesne

 

Ciężko wyobrazić sobie porządny pub bez charakterystycznych, wysokich krzeseł przy barze, na których siedzą goście zamawiający kolejne napoje. 

 

Hokery domeną klubów i pubów

Większości z nas hokery, czyli wysokie krzesła kojarzą się z różnego rodzaju klubami, do których wychodzi się z przyjaciółmi napić smacznego drinka, posłuchać dobrej muzyki i zwyczajnie rozerwać i zrelaksować. Takie hokery są najczęściej wykonane z metalowej, odpornej podstawy oraz plastikowej siedziska. Chodzi o to, aby można je było łatwo utrzymać w czystości zwłaszcza z uwagi na fakt, że w ciągu jednego wieczoru na jednym krześle może usiąść naprawdę wiele osób.

 

Hokery zagościły również w domach

Od pewnego czasu hokery goszczą również w prywatnych domach i mieszkaniach. Ustawione przy wyspie śniadaniowe lub w pobliżu blatu kuchennego świetnie służą całym rodzinom jako jedno z ulubionych miejsc do szybkiego wypicia porannej kawy lub zjedzenia śniadania. Domowe hokery mogą przyjmować bardzo różne kształty - mogą stać na jednej, metalowej nodze, lub na czterech drewnianych. Siedzisko może być wykonane ze skóry, plastiku, metalu lub drewna - wszystko zależy od indywidualnych preferencji właścicieli, a także od ich upodobań.

 

Zakupy na raty

- już wkrótce -
więcej informacji u naszych konsultantów

social
 
 
 
Facebook