Dziecięce i młodzieżowe

Galeria
Tobi_02_noebieski_web_16x9.jpg

System Bobi

kupujemy-meble-system-julka-01_16x9.jpg

System Julka

kupujemy-meble-mebloscianka-ewelina-01_16x9.jpg

Meblościanki

kupujemy-meble-biurko-02_16x9.jpg

Biurka

AXEL-SZARY_16x9.jpg

Krzesła obrotowe

 

 

Meble do Pokoju młodzieżowo-dziecięcego

 

Wybór mebli do pokoju młodzieżowo-dziecięcego to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica, ponieważ nie tylko musi on zapewnić idealne warunki rozwojowe dla swojego dziecka, ale meble muszą również wpisać się w jego gust.

 

Co musi znaleźć się w zestawie mebli dla dziecka?

Taki zestaw mebli koniecznie musi być wyposażony w łóżko, a także w szafę i biurko. W końcu maluch musi mieć gdzie chować swoje ubrania, a także uczyć się i odrabiać lekcje do szkoły. Ponadto w skład takie zestawu powinna wchodzić również jakaś szafka na książki jak również półki na swoje ulubione przedmioty. Bardzo ważne jest, aby meble do pokoju młodzieżowo-dziecięcego miały odpowiedni atest dopuszczający je do sprzedaży oraz użytkowania przez najmłodszych.

 

Meble można spersonalizować

Obecnie na rynku jest ogromny wybór mebli dla dzieci, które dodatkowo mogą zostać spersonalizowane na życzenie klienta. Ponadto meble mogą zostać powleczone specjalnymi naklejkami, które będą przedstawiały ulubione postaci z bajek czy komiksów, ulubionych sportowców, np. logo i herb drużyny piłkarskiej, jak również ukochane zwierzątka typu małe szczeniaczki lub wspaniałe konie w galopie. Takie piękne meble z pewnością przypadną do gustu każdemu maluchowi.

Zakupy na raty

- już wkrótce -
więcej informacji u naszych konsultantów

social
 
 
 
Facebook